..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 19 dub 2024, 22:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 09 srp 2009, 17:39 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 24 lis 2008, 16:09
Příspěvky: 200
Spotting: v hospodě na růžku
Tak jsem se konečně dostal ke kompu a přečetl si to tu.
Než začnu psát tak si neodpustím EASY je chuj, který ničemu nerozumí..
Co se týče prosazovaní easym mou osobu,tak jak už psal easy,nejde jenom o to,že se známe z netu a sem tam někde z icq,ale za těch dá se říct už docela dost let je easy nejen člověk z fligtsimu,ale i dobrý kamarád se kterým zajdem na kafe,floor pokecáme o kundách a proberem všechny pičoviny,proto asi to,že to se mnou tak prožívá,neboť se vidíme relativně často a zná mě od mých hodně mladých let,ale určitě nějde o žádné nadržovaní,neboť co se týče financpvání výcviku mi easy stejně nepomuže jako kdokoli jiný s kamarádů a budu rád když nálet neprosedím v letadle sám a někoho vezmu sebou za tunu smíchu nějáke to pivo v hospodě na debriefingu případně nějákou tu kačku do kapsy.A tomíno není určitě jediný pilot na světě,co o lítání něco ví,bo dokonce si myslím že neví,bo sem pyča a teorie mě chuja baví...V luftu je to o něčem jiném... :D :D

K názoru k těm přístrojum,vcelku souhlasím s kamylem,který psal že "No ja hlavne myslim, ze muzem byt vdecni za to, ze se nekdo snazi polopaticky tady udelat nejakou blbuvzdornou skolku, ktera je srozumitelna i pro uplne laiky. Protoze to se samozrejme netyka jen j.ree, ale i dalsich lidi, kteri o tom nevi ani zlomek toho, co Easy" a myslím si že je jen dobře,že easy něco takého udělal a co vím tak to dělal s nadšením a cílem někomu pomoct a celkově bych to hodnotil kvalitně,i když ze vším se dá polemizovat,ale proč to...Myslim si že zrovna u tohoto to není potřeba pérákovat kdy každý musí mít ke všemu tunu ho****A za tu dobu co easyho znám tak sám vím,že o dané problematice ví poměřně dost,na lajka který není realny pilot a čumí doma do bedny toho ví o MSFS až nebezpečně hodně a k dnešnímu dni jsou jeho znalostí na opravdu vysoké urovni"nikdo neni neumylný samozřejmě":)

Taková krásná věc jako je ARAIG,na Fsce jsem strávil dost roku,dá se říct že celé mládí,ale bohužel je to hnusné když to tak řeknu,ale dneska už ji skoro nezapnu,ne že bych nechtěl,ale člověk když zkusí tu drogu jménem real a není to jednou za pul roku,tak to prostě tak je,to samé ze všema věcma kolem toho,jediný závazek je to scenerka,kterou bychom chtěli dotáhnout,ale není moc kdy a když je tak není chut cokoli do FSky dělat a to nemluvně o tom když se kouknu raz za pul roku na perák a z víceméně profiprostředí na letišti se přesunu k bandě blbu která řeší ptákoviny"o to vís ce divím Ivošovi,že se tak moc do Fsky angažuje a pérakuje,když víceméně také poznal co je to sám řídit realné ero,neříkám že je to špatně,to nikomu za zlé neberu když dělá veci kolem Flightsimu,také jsem jich pár dělal,ale beru to ze svého pohledu,že dneska už bych se na cokoli takového asi mohl vysral a radši jel na letiště kopat záhon jen abych se dostal do era.Ale třeba se k Fsce něják aktivněji vrátím jako ke všemu co k simulovanému lítání patři,ale zatím to beru za sebe jako ztrátu času a raději se budu věnovat tomu co mě dovede do opravdového era než jakékoli tvorbě,škole,aerolinkám na síti.Bohužel jak jsem už psat,dneska je lítaní zvláště to profesionální hodně o financích a bohužel na tom hodně lidi skončí skoro dříve než žačlo"neřkám že se mi to nestane,ale zatím to jde" ale když člověk chce a podřídí tomu všechno tak vždycky ta nějáká cestička je,končí téhdy,když člověk nemá zrdaví,tam je zakopaný pes,ale jinak se to dá vždycky,i když třeba složitě a dlouze přes například brigády,práce,odříkání a modulový výcvik a ba i třeba jen maturiou.

Píšu to chaoticky,bo se mi to nechtělo přečítat slovo po slovu tento stromek,na to sem moc zdychlý...:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 09 srp 2009, 20:44 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 28 lis 2008, 12:01
Příspěvky: 614
Bydliště: už Ostrava
Spotting: Mošnovská Věžka, nu ni?
Stroj: A319-111 G-EZAF
No, Tomino :) Hezkys to napsal:)

Zvlášť jestli si ten začátek přečte Easyho žena ... ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 11 srp 2009, 23:51 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:17
Příspěvky: 523
Bydliště: Ostrava
Spotting: babské sprchy
Stroj: komatsu
Tak Izy dneska si machroval že študuješ, tak co bys nám pověděl o tomhle kousku?
Obrázek
To Greedy: ano opravdu je o Tivat :lol: tak bacha na posvátné krávy u RWY

_________________
:shock:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 11 srp 2009, 23:56 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
Zacinam si tu pripadat, jako na foru inseminatoru :shock: :) :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 12 srp 2009, 00:00 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
No co bych k tenu řekl - tuš jednoduche ni???? To nevidiš??? Ta krava je naš člověk - krava-spotterka!!!!!!!!
A z toho jesně vyplývá, že je to kráva vysoce inteligentní, duchaplná, nadaná a samozřejmě nebezpečně okouzlující, ale to ostatně vidíš sám.

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 12 srp 2009, 00:05 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 01 pro 2008, 11:38
Příspěvky: 424
Kurva mi se ty cizokrajne kravy jei jako dost vychrtle....

_________________
OK-CYP

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 12 srp 2009, 07:07 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Hmm, a fotil ji Beran, toz to v tom Tivatu je hotova spotterska ZOO... :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 12 srp 2009, 18:29 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 28 lis 2008, 12:01
Příspěvky: 614
Bydliště: už Ostrava
Spotting: Mošnovská Věžka, nu ni?
Stroj: A319-111 G-EZAF
Tak tohle is užiješ :D

Obrázek

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 12 srp 2009, 18:44 
Offline
In Memoriam
Uživatelský avatar

Registrován: 18 led 2009, 15:17
Příspěvky: 64
Bydliště: Ostrava
A neco pro me jeste ;)

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 12 srp 2009, 19:20 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
engin píše:
Tak tohle is užiješ :D


To musi bejt nejaka emericka krava, ta zere jen hambace, ne ? :shock:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 12 srp 2009, 20:29 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 28 lis 2008, 12:01
Příspěvky: 614
Bydliště: už Ostrava
Spotting: Mošnovská Věžka, nu ni?
Stroj: A319-111 G-EZAF
Ta kráva? Z Ameriky? to ti řeknu úplně přesně:

Designed in Thaiwan.
Made in China.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 12 srp 2009, 21:41 
Offline
V.I.P.

Registrován: 19 lis 2008, 11:31
Příspěvky: 288
bumper píše:
engin píše:
Tak tohle is užiješ :D


To musi bejt nejaka emericka krava, ta zere jen hambace, ne ? :shock:


:shock: Ta krava posouva vyznam sloganu "You are what you eat" (neboli "Jses to, co jis") ne o krok, ale o maraton dal :shock: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 28 zář 2009, 12:55 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Roky se dohaduju z lidma okolo FSky, jak přistávat bulíkem. Dokonce s jedním člověkem tady, který se mnou nesouhlasí, jsem měl rozepři už několik let zpátky na grilingu. Jsem rád, že u toho byli lidi, jako Kamyl, Tomino, PPT, Peeters a další, takže nic nemůže být překrouceno. Šlo tehdy o to, že prostě v bulíku nemůžu tahat bezmozkovitě knipl jak mamlas, ale jemnými, zato razantními, krátkými škuby zvýšit pitch a udržovat. Taktéž na finále bych měl udržovat éro pod plynyma a udržovat pitch neuastále 2°-3°.
viz můj článke zde: viewtopic.php?f=12&t=440
jsme rád, že i na FSfórum o tom napsal opravdoví profík a potvrdil tak 100% pravdivost mých slov.
http://www.flightsim.cz/forum_prispevek ... 4612&lan=0
já jaksi nejseschopen, donutit žádného profi-pilota aby sem psal popř potvrzoval správnost mých slov.
Dávám to sem z jediného důvodu, aby jste věděli, že moje lekce nejsou žádná fabulace, ale výsledek práce a dřiny a nemusíte o pravdivosti pochybovat. (je to vlastně moje obhajoba)
To za prvé a za druhé, pokud se chcete něco naučit a dozvědět, aby jste se vyhnuli fórům typu perák a pod. kde se opravdu dozvíte nehorázné bludy VYJMA ČLÁNKU AJS a DUŠÍNA a raději sáhli po odborném materiálu, škole v FSce (která budete se divit, ale problém přistání s Bulíkem řeší)!!!!!!, nebo zajeli na letiště a pokecali přímo s piloty dotyčných mašin.

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 17 lis 2009, 18:21 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Dnes jsem tak z hecu bloumal po různých fórech, které jsem už dlouho nenavštívil a našel zajímavé věci.
Píšu to hlavně proto, abych vám, co si a osobě myslíte, že neznáte vůbec nic a na profi sítích lítají samí profíci ZVEDNUL SEBEVĚDOMÍ
Když jsem dělal tu školku (bude dodělaná na LKMT VIRT) nešlo mi o jednotlivosti. (proto taky jsem se nechtěl babrat v tom, co napsal Ivoš), ale šlo mi vyloženě jen a pouze o pochopení principu jak to funguje.
V tom spatřuji zásadní nedostatek (ne všech) online pilotů, kteří sice "NĚJAK" zvládnou éro, komunikaci, nebo mapy, ale chybí jen to PROČ. Jinými slovy nejjednodušší, nejobyčejnější základ, jak funguje éro.
Proto věřím, že vy , kteří moji školku čtete, by jste ze sebe nikdy nevyplodili dotazy tohoto tipu:
http://www.vacc-cz.org/forum/viewtopic.php?id=4110
ne že by tam bylo vše blbě, ale je vidět, že oni matadoři (aniž bych je chtěl nějak urazit) neví o principu, jak na které fáze letu, z principu vůbec nic.

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz