..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 26 dub 2024, 06:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Velikost avataru
PříspěvekNapsal: 09 led 2011, 00:04 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 29 lis 2008, 10:53
Příspěvky: 435
Bydliště: OSTRAVA !!! Havířov
Spotting: Krakow, Madeira
Stroj: c172
Chci si nahrát nový avatar a max velikost je 4KB ??????

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velikost avataru
PříspěvekNapsal: 09 led 2011, 00:16 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Bud rad, ze jsme tak dajni, asi ti to zkrouhnem na 2 kB :D

BTW to Flightmemory mas spatne, si klikni na moje a rozbali se ti moje statistika letu a automaticky se to aktualizuje... Tvuj banner rozklinout nejde...

Jinak tu velikost avataru at opravi jree, se v tom hovno orientuju, bych to zas hledal pul hodiny... :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velikost avataru
PříspěvekNapsal: 09 led 2011, 11:50 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 29 lis 2008, 10:53
Příspěvky: 435
Bydliště: OSTRAVA !!! Havířov
Spotting: Krakow, Madeira
Stroj: c172
Mám avatarek v jpegu a má cca 24kb. No nic, zkusím polaborovot s kompresí. To vše při 120x80px

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velikost avataru
PříspěvekNapsal: 09 led 2011, 13:01 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
tve zadosti budiz vyhoveno az do 20kb


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velikost avataru
PříspěvekNapsal: 09 led 2011, 15:38 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 29 lis 2008, 10:53
Příspěvky: 435
Bydliště: OSTRAVA !!! Havířov
Spotting: Krakow, Madeira
Stroj: c172
Díky, hned využito :-)

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velikost avataru
PříspěvekNapsal: 09 led 2011, 15:40 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 29 lis 2008, 10:53
Příspěvky: 435
Bydliště: OSTRAVA !!! Havířov
Spotting: Krakow, Madeira
Stroj: c172
Kamyl píše:
BTW to Flightmemory mas spatne, si klikni na moje a rozbali se ti moje statistika letu a automaticky se to aktualizuje... Tvuj banner rozklinout nejde...


Mám to naschvál neklikací a předpokládám že se ten obrázej aktualizuje taky. Ale dík za upozornění.

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velikost avataru
PříspěvekNapsal: 09 led 2011, 19:28 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
heh voleee tak ten avater nema chybu :chuj: :chuj: :chuj:

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velikost avataru
PříspěvekNapsal: 10 led 2011, 16:21 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 28 lis 2008, 12:01
Příspěvky: 614
Bydliště: už Ostrava
Spotting: Mošnovská Věžka, nu ni?
Stroj: A319-111 G-EZAF
Ty vole j.ree, nesmíš podléhat tak lehce. Musíš vychovávat informatický národ, protože jinak s tebou budou vyjebávat. Příklad:

8,04kB.

PS: Eazy, koukals včera na Střepiny? Zas tam bylo něco o první pomoci. Co tam ale je zajímavé, je ten doktor, co to tam přednáší - víš kdo to je? :-)


Přílohy:
26.jpg
26.jpg [ 8.04 KiB | Zobrazeno 17397 krát ]

_________________
Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velikost avataru
PříspěvekNapsal: 10 led 2011, 18:35 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 29 lis 2008, 10:53
Příspěvky: 435
Bydliště: OSTRAVA !!! Havířov
Spotting: Krakow, Madeira
Stroj: c172
Jako já si nemůžu pomoct, ale ikdyž to zkomprimuji ve PS na jpeg s kvalitou 0 tak je výstup cca 17KB. Jak jsi to komprimoval ty ?

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velikost avataru
PříspěvekNapsal: 10 led 2011, 20:14 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
nevim, na střepiny ze zasady NEDIVAM jelikož ze zkušenosti je to snůška polopravd, neúplných informací vytahaných z konextu, zcela laicky podaných bez minimální znalosti problematiky, někdy daleko více lživých a zavádějících. Př žralok v Egyptě, kdy turista vykládal jaký má hroooozny strach v příkrém rozporu s jeho totálně spokojenou tváří a širokém úsměvem. Ale ze zájmu...o čem to jako bylo?

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velikost avataru
PříspěvekNapsal: 10 led 2011, 20:38 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
Robert (peetrs) píše:
Jako já si nemůžu pomoct, ale ikdyž to zkomprimuji ve PS na jpeg s kvalitou 0 tak je výstup cca 17KB. Jak jsi to komprimoval ty ?

No kdyz uz na takovou tezkou operaci pouzivas PS za 20 tacu :-D tak to delej aspon poradne. Jinak na tyhle srandy staci v pohode treba irfanview, ten ma sikovny plugin ( ulozit pro web ) i s nahledama, volbou ruznych metod komprese atd. a je to zadarmo ;) malinkej a hodne sikovnej ( nejen prohlizec ) obrazku. http://www.irfanview.com/
Tu je ten banan z PS na kvalitu 20% z toho tveho a vlezl by se i do toho puvodniho limitu 4kB a to mas jeste rezervu :) jen je tam podle me ta komprese krapet vice videt :)

Obrázek

Jo a malem jsem zapomel, ten avatar je moooc trefnej !!! :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velikost avataru
PříspěvekNapsal: 11 led 2011, 03:31 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 29 lis 2008, 10:53
Příspěvky: 435
Bydliště: OSTRAVA !!! Havířov
Spotting: Krakow, Madeira
Stroj: c172
ok, irfanview mam ale nenapadlo by me s nim delat. Pouzivam ho okrajove na obrazky z databaze. Takze odted plivu na PS !!!! Šmejd jeden. Do 4Kb...., no to mě poser...... A temer stejna kvalita.

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velikost avataru
PříspěvekNapsal: 11 led 2011, 03:35 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 29 lis 2008, 10:53
Příspěvky: 435
Bydliště: OSTRAVA !!! Havířov
Spotting: Krakow, Madeira
Stroj: c172
OK, tak avatar vymenen.

ADMIN, nerozhazuj kilobytama. Vracej to na 4KB !!!! Ať si socky poradí :piss_monk: :piss_monk: :trt: :trt: :trt: :grc: :grc: :grc:

OSTRAVA !!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velikost avataru
PříspěvekNapsal: 11 led 2011, 10:20 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 28 lis 2008, 12:01
Příspěvky: 614
Bydliště: už Ostrava
Spotting: Mošnovská Věžka, nu ni?
Stroj: A319-111 G-EZAF
Robert (peetrs) píše:
Jako já si nemůžu pomoct, ale ikdyž to zkomprimuji ve PS na jpeg s kvalitou 0 tak je výstup cca 17KB. Jak jsi to komprimoval ty ?


Paint.NET, 90% kvalita, JPEG ;)

EASY píše:
nevim, na střepiny ze zasady NEDIVAM jelikož ze zkušenosti je to snůška polopravd, neúplných informací vytahaných z konextu, zcela laicky podaných bez minimální znalosti problematiky, někdy daleko více lživých a zavádějících. Př žralok v Egyptě, kdy turista vykládal jaký má hroooozny strach v příkrém rozporu s jeho totálně spokojenou tváří a širokém úsměvem. Ale ze zájmu...o čem to jako bylo?


No jasné, ale byla tam první pomoc, jak jsme se o tom bavili. Klasicky podané tendenčně a úchvatně, takže tuším nakonec stejně nic neřekli, kromě toho že máš zaklánět hlavu a ničím ji nepodkládat, ale jde mi o toho chlapa, co tam mluvil za záchranku v Praze. Je to Off, co kdysi působil na VATSIMu i s PS.

Nejlepší na konec:

bumper píše:
No kdyz uz na takovou tezkou operaci pouzivas PS za 20 tacu :-D tak to delej aspon poradne. Jinak na tyhle srandy staci v pohode treba irfanview, ten ma sikovny plugin ( ulozit pro web ) i s nahledama, volbou ruznych metod komprese atd. a je to zadarmo ;) malinkej a hodne sikovnej ( nejen prohlizec ) obrazku. http://www.irfanview.com/
Tu je ten banan z PS na kvalitu 20% z toho tveho a vlezl by se i do toho puvodniho limitu 4kB a to mas jeste rezervu :) jen je tam podle me ta komprese krapet vice videt :)


:piss_monk: :piss_monk: IRFAN SHITS, SUCX FUCX PISX DICX K***FIX! :piss_monk: :piss_monk:

Proboha přestantě všichni propagovat tenhle naprosto kokotský, pomalý, debilní, neovladatelný, uživatelsko-rozhrano- :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: -ný prohlížeč obrázků. Za sebe můžu říct, že v prostředí IT se pohybuju od roku cca 96 a větší sračku jsem na prohlížení obrázků nikdy nikdy nikdy nikdy nikdy nepotkal. I default viewer ve Windows má nativnější ovládání než ta kokotina, kterou tady zmiňujete. Tak prosím Vás, netýrejte sebe ani místo na svém HDD, odinstalujte tu prasečárnu (maximálně doporučuji naformátovat a přeinstalovat celý počítač, protože jen tak si zajistíte naprostou izolaici!) a nainstalujte si něco normálního, třeba Fast-Stone Image Viewer - http://www.faststone.org/FSViewerDetail.htm.

Můžete si to dát třeba ještě jako Ježíška zpětně - pro mnohé z Vás to bude letošní nejlepší dárek (pokud jste používal Irfan).

PS: Pokud chcete něco na silvestra, tak na editaci obrázků se dneska nepoužívá ani kradený PS ( :-) ), ani Gimp, jehož ovládání by bylo jednodušší, kdyby se ovládal pomocí příkazové řádky nebo prdů, ale Paint.NET, který má normální rozhranní a běžním lidem (Kabyle nečti) to stačí. Vygooglete si to za domácí úkol sami.

PS2: Bumpere, psal jsem j.reemu a nahlásil jsem tě jako závadný příspěvek. Doufám, že j.ree si nebude jen stěžovat, jak se lékaři mají špatně, ale zachová si soudnost a dá ti výstražný ban na jednu hodinu :D

PS3: Nevíte, proč mi v mojem prohlížeči nečůrá opička? Vy jste ji někdo vypnuli, nebo ji někdo vyplýtval?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velikost avataru
PříspěvekNapsal: 11 led 2011, 14:52 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
to ENGIN - jestli je to ten z VATSIMu - jméno už si nevzpomenu, příjmení FRANĚK - tak s tím se znám. Z toho co jsem s ním byl, tak super borec, oddaný věci. Záchrankový doktor tělem a duší. Akorát T.G. raz jak jsme letěli na síti, tak mě zjebal, bo on byl zravna jako řídící a já se s ním vybavoval :chuj:
edit: už sem si vzpoměl, myslím Ondra Franěk

kurwa teď sem si přečetl tvuj elaborat a misto OPIČKY sem se poscal ja :chuj: :chuj: :chuj:
ty vole vzhledem k temu, že tě Bumper nezna, tak tě nejspiš v přištim přispěvku odkaže na MARS :trt: :chuj:
:piss_monk: MOJE OPIČKA ČURÁ
pozn - ja mam Zoner - je to špatně????? :? :mrgreen:

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velikost avataru
PříspěvekNapsal: 11 led 2011, 15:08 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
Robert (peetrs) píše:
Takze odted plivu na PS !!!! Šmejd jeden.


Tos me nepochopil, PS je naprosto spickovej editor ! Irfan jsem dal jen jako priklad pro ty, co nechteji utracet 20 hadru a potrebuji prevest obrazek do *.jpg :) To co jsem sem hodil je z PS. Takze to je rukama :chuj:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velikost avataru
PříspěvekNapsal: 11 led 2011, 15:41 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
Prosil bych o vysvětlení, co je na Gimu složitého. Mám ho už asi 6 let a ničeho složitého jsem si nevšiml. A to v tom dělám všecko od úpravy fotek, přes fotomotáže až po repainty. :piss_monk: :piss_monk: :chuj: :chuj: :chuj:

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velikost avataru
PříspěvekNapsal: 11 led 2011, 15:47 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
engin píše:
( :piss_monk: :piss_monk: IRFAN SHITS, SUCX FUCX PISX DICX K***FIX! :piss_monk: :piss_monk:


Clovece dej si par facek :D a pak to cos napsal o irfanu smaz a omluv se :!: . Nevim v jakem prostredi v IT se pohybujes a je mi to fuck :lol: O grafice neco malinko jakozto grafik vim a o grafiku se zajimam od dob, kdy jsem mel prvni Amigu 500. To uz je vcelku radka let. Ale to jen tak pro ty co se nekde pohybujou ( jinak bych to nepsal ) jsem jinak vcelku skromny a hrozne nerad se necim chvastam :D :D Irfan je naprosto pohodovej, rychlej a spolehlivej prohlizec obrazku, TECKA. Samozrejme neni jedinej a klidne pouzivejte neco jinyho, kdyz s Irfanem neumite, nebo vam snad vadi, ze nema ikonky barevny a vylesteny jal sulinek pubertaka. Paint.NET je vyborna nahrada kreslitka zdarma, pro ty co nekradou ( nemaji PS ) s tim jednoznacne souhlas. No a kdo chce par korun utratit, tak mu BOHATE pro domaci cmarani a upravu fotek staci Corel Paint Shop PRO X3 nebo PS Elements 9. Pripadne pokud je nekdo masochysta, nebo nikdy nepracoval s necim od Adobe, tak zdarma GIMP ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velikost avataru
PříspěvekNapsal: 11 led 2011, 16:15 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
To zas jo, masochysa já jsem.:)

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velikost avataru
PříspěvekNapsal: 11 led 2011, 16:22 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
OKPPT píše:
Prosil bych o vysvětlení, co je na Gimu složitého. Mám ho už asi 6 let a ničeho složitého jsem si nevšiml. A to v tom dělám všecko od úpravy fotek, přes fotomotáže až po repainty. :piss_monk: :piss_monk: :chuj: :chuj: :chuj:

Podle toho to tez pak vypada... :chuj: :chuj: :chuj:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz