..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 19 dub 2024, 22:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Skiathos landing
PříspěvekNapsal: 30 led 2010, 20:36 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 18 pro 2008, 00:25
Příspěvky: 102
Spotting: :)


ENJOY

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skiathos landing
PříspěvekNapsal: 30 led 2010, 20:50 
Offline
Trochu se vyzná
Trochu se vyzná

Registrován: 19 lis 2008, 15:27
Příspěvky: 943
Spotting: All
pekny kubo ale chci se zeptat co je to za addon jak tam "pohybujes" tim pohledem na ty pristroje??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skiathos landing
PříspěvekNapsal: 30 led 2010, 21:03 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
To bude asi " addon " te strizny :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skiathos landing
PříspěvekNapsal: 30 led 2010, 23:10 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Kubo dobrý videjko!!!!!! Kecama čuráků na jiných webech se nenech odradit. ;)

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skiathos landing
PříspěvekNapsal: 01 úno 2010, 07:22 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 18 pro 2008, 00:25
Příspěvky: 102
Spotting: :)
To ATR: Je to addon do Sonny Vegasu a ne jenom do něho jmenuje se to Blue FX Active Camera...
To EASY: No jo jsou to čuráci... všichni sežrali svět ,ale třeba nechápu ,že nejsem ani na nějaké škole nebo na nějakém semináři abych přistal podle reálu nebo tak nějak... Prostě nemám k těm kokotům slov... CO by si čekal.. Pražáci no!

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skiathos landing
PříspěvekNapsal: 01 úno 2010, 16:45 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
Dam ti jednu radu, kdyz das neco na perak, nekdo ti to pochvali, pripadne ti k tomu da nejaky smysluplny komentar, tedy ze se ti snazi DOBE a k veci poradit, slusne podekuj. Pokud ti pod to neco napise 10 vyjebancu, nic jim neodpovidej, fakt to funguje a timto je nejvic vytocis, neni nic lepsiho, nez kdyz nejmenovany letecky odbornik :-D neco nahnoji a pod tim neni zadna odezva. Pokud jim pod to zacnes vysvetlovat, ze to je tak a tak a proc a nac, tak se u toho trikrat udelaj a jejich rejp splnil ucel. Zkus to nekdy takto praktikovat. Kdyz ti napise neco A.J.Scandal, toho si vaz, kdyz ti tam neco napise google - ctrl+c - ctrl+v, pripadne jemu podobny odbornik, ignoruj ;) a nejlip to stejne opet rozcisl adagio :-D to jeho video nema chybu :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skiathos landing
PříspěvekNapsal: 01 úno 2010, 16:52 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
Přesně tak, video je dobré, na blbé komentáře nereaguj.:) To mi připomíná, že bych se mohl po pokusu o video ze skupiny s Turbíkem taky pokusit o něco mírně lepšího, než byl můj 1. pokus.

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skiathos landing
PříspěvekNapsal: 01 úno 2010, 20:56 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 18 pro 2008, 00:25
Příspěvky: 102
Spotting: :)
OKI tak ja to vemu na vědomí;) Dík

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skiathos landing
PříspěvekNapsal: 02 úno 2010, 00:17 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
OT nevím, jak vás ostatní, ale mě vždycky nasere, když někdo někomu kazí jeho upřímnou radost. Přijde mi, že si tím hojí komplex. Je nad slunce jasný, že nemůže mít kažý videa, jak EDETROIT, nebo screeny, jako GREEDY. Taky k tomu má každý jiný přístup. Někdo z toho se pokouší dělat umění, někdo chce zachytit, jen okamžik co se mu líbí a podělit se o to s ostatními, nebo ukaázat něco nového. Motivace - je ale po každé stejná. Podělit se s ostaními o svoji radost a svoje zážitky, které právě v té chvíli považuje za stojící za to.
Samému mi bylo trapně a těžko, když jsem ATRovi psal, to co sem psal a s Kamylem sem to diskutoval několik dní, jelikož jsme mu nechtěli kazit radost za to, že se s námi che podělit o zážitky. Ale myslím, že jsme to udělali slušně a tak, aby jsme ATRovi nijak neublížili.
Aj kdyby KUBA přistával sebeblběji tak KURWA DO PIČI VOCOGO. OK poradím mu, jako hele, nechceš se něco přiučit, to a to děláš blbě. Ale proč to shazovat!!!??? Do prdel, to už sou tam fakt takoví magoři, že nechápou, že se jedná o ZÁBAVU????? Schválně neříkám "HRU", ale zábava to je 100%.
Kdybych měl FRAPS a uměl s tím, tak už tu tež dávám svoje přistání, bo mě to prostě baví.
Jen by mne zajímalo, zda dotyční pánové, co tak kritizovali Kubovo přistání jsou až tak dobří, že si to mohou dovolit. Řekl bych - řečí diplomata - úspěšně bych o tom pochyboval.

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skiathos landing
PříspěvekNapsal: 02 úno 2010, 14:10 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
No umeni, to je dalsi vec, me vzdycky bere, jak treba jeden nejmenovany umelec z peraku, vzdy nekomu pod videem rozepise, jak na to, proste manik co slepil ve vegasu asi tri videa, z toho jeste dve dost o nicem radi nekomu jako by byl profik na strih :-D u toho jsem vzdycky mrtvej smichy. Vemte si treba Adagia, to je profik z oboru, mohl by tam kazdeho prcat od rana do vecera a pritom tam da srandovni animacku a jeste jim napise, co jsou to za pojebove, tohle pristup se mi naopak dost libi. Me osobne se treba vetsina videi co dava na net bukelo taky moc nelibi, uz jen z duvodu, ze me pohled na dopravni prepravku v FS nikdy nebral :) neni to neco z ceho bych se mel posrat, ale nemam zadnou touho pod to napsat, jezizi zase pohled na kridlo, smarja jak to s tim sedas a tohle si mel ustrihnout driv a me se tahle hudba nelibi :-D dyt na tohle se neda napsat nic jinyho nez, komu se to nelibi at si prdel polibi:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skiathos landing
PříspěvekNapsal: 02 úno 2010, 15:14 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 29 lis 2008, 10:53
Příspěvky: 435
Bydliště: OSTRAVA !!! Havířov
Spotting: Krakow, Madeira
Stroj: c172
EASY píše:
Někdo z toho se pokouší dělat umění, někdo chce zachytit, jen okamžik co se mu líbí a podělit se o to s ostatními, nebo ukaázat něco nového. Motivace - je ale po každé stejná. Podělit se s ostaními o svoji radost a svoje zážitky, které právě v té chvíli považuje za stojící za to.


Nechci býti jízlivý, ale chtěl bych reagovat. Ono totiž každy čeká od podání videa na netu něco jiného. Když vidím na péráku nadpis "Přistání v Blablabla" tak při otevření očekávám přinejmenším zajímavé video z přistání. První sklamání bývá když je to video z FS a není to v nadpise uvedeno , ale budiž , na to jsem si již zvykl. Druhé zklamání, a bohužel to největší, je když se z videa vyklube suchá tuctovka.

Jako rozumím tomu že když si to video doma splácám tak se mi to asi v tu chvíli líbí ale postnout sem , potažmo na youtube, každé video "co se mi líbí" tak z toho neuděláme nic jiného než letecké youtube.

Dle mého názoru to chce při výběru videa soudnost. Když už obsah je celkem nic moc nuda, tak by to video mělo být např. graficky špičkové, třeba nějaka scenérka se všemi AntiAliasingy v HD atd... ať se můžem podělit.

Závěrem ješte, radit někomu jestli letěl dobře či špatně technicky se mi taky příčí a stím problém nemám. Prostě mi záleží jen na kvalitě obsahu.

Mé hodnocení..... 3- !!

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skiathos landing
PříspěvekNapsal: 02 úno 2010, 15:34 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Robert (peetrs) píše:
Ono totiž každy čeká od podání videa na netu něco jiného.

No a to je totiž přesně ono. Že každý od toho čeká něco jiného. Není to moje krevní skupina - mrdám to. Nebo to napíšu nějak slušně, jak je zvykem tady. Bo zas třeba já tyhle videa z přistání docela rád. A vo tom to PRÁVĚ celé je. Zhodnotim - libi X nelibi, ale nemusim nutně dělat s dotyčného čuráka.
Tak jak sme to udělali s ATRem. "Chápem tě a bla bla, ale zkus to tak a tak". To narážím na to, že to chce trochu soudnosti. Souhlasím 100%. Ale zas pokud to zrovna nezasírá můj prostor, který platím, tak to mám - :mrgreen: po pravdě ... v paži zcela.

Jinak PEETERS, maš už tu grafiku????? Sem nažhaveny jaky cyp!!!!!!!!!!!!

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skiathos landing
PříspěvekNapsal: 02 úno 2010, 17:17 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 29 lis 2008, 10:53
Příspěvky: 435
Bydliště: OSTRAVA !!! Havířov
Spotting: Krakow, Madeira
Stroj: c172
EASY píše:
...pokud to zrovna nezasírá můj prostor...


Faktem je , že mě to video neobtěžuje a vlastně mi nijak zvlášť nevadí. Pouze jsem chtěl jemně naznačit, že bych uvítal něco jako šťavňatějšího.

Nedávno to psal greegy tuším...ve smyslu udělej si milion obráku, pak se na ně celý den dívej a hodnoť a pak opravdu vyber ty dva nejlepší a hoď je sem...

Jinak grafika ještě pořád nic. Za chvíli ale jedu pro takovou chuťovku pro FS a večer zkusím poslat fotku , myslím že budeš čumět :-)

Jo a ještě soutěž - Najdi deset rozdílů :


Bukelo PEACE :-) :D

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skiathos landing
PříspěvekNapsal: 02 úno 2010, 17:34 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
aaaaaa EDETROIT ešče na starem PC. :D No mlask - na to se nic jiné říct nedá. Mistr v oboru. Kura, ale já budu rád, až raz ztvořím aspoň 10% z teho co Bukelo :mrgreen: Pak mi bude forum male, bo z teho budu v euforii, jakej sem to borec!!!! :D :D :D
KURWA UŽ AŤ JE VEČER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o :D

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skiathos landing
PříspěvekNapsal: 02 úno 2010, 23:01 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
to ROBERTS - kura tak kdesi, čekam čučim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sem zvědavý(((((( :o :o :o

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skiathos landing
PříspěvekNapsal: 03 úno 2010, 01:02 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 29 lis 2008, 10:53
Příspěvky: 435
Bydliště: OSTRAVA !!! Havířov
Spotting: Krakow, Madeira
Stroj: c172
Obrázek

Obrázek


_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skiathos landing
PříspěvekNapsal: 03 úno 2010, 01:04 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 29 lis 2008, 10:53
Příspěvky: 435
Bydliště: OSTRAVA !!! Havířov
Spotting: Krakow, Madeira
Stroj: c172
Nutno podotknout, že jak jsem se s tim objevil ve dveřach tak na mě chtěli volat chocholouška..... Každopádně připravím, smontuji, a možná příjde i kouzelník :-)

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skiathos landing
PříspěvekNapsal: 03 úno 2010, 01:33 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
nemamtěrad nemamtěrad nemamtěrad nemamtěrad hovado hajzle :twisted:
KDY MOŽU PŘIJET???????????????????????? slint mlask it is SCHOCK :o :shock:

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skiathos landing
PříspěvekNapsal: 04 úno 2010, 00:19 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 18 pro 2008, 00:25
Příspěvky: 102
Spotting: :)
Ty woe to jsem ani nevěděl že edetroit má taky takové "podobné" video... fakt jsem to netušil ,ale ještě že to Tragéd nevygoglil bo by mi to dal zase sežrat:) Mám natočený aj start ze Skiathosu ,ale to nevím kdy vydám ,protože k tomu nemůžu najít song ,který by se k tomu hodil...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skiathos landing
PříspěvekNapsal: 04 úno 2010, 01:17 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
Peetersi, to je perfektní!!

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz